Fotowoltaika Agustów – Panele fotowoltaiczne

Dzięki instalacji fotowoltaiki w Augustowie czyli paneli fotowoltaicznych jesteście Państwo, wolni od ciągłych podwyżek prądu. W województwie podlaskim a w szczególności w Augustowie nasza lokalna Polska firma rodzinna, która od 3 pokoleń zajmuje się energetyką, zapewni Państwu wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Nie płać za prąd! Zadzwoń już dziś! Wspieraj lokalne przedsiębiorstwa!

Fotowoltaika Augustów Panele fotowoltaiczne – zapewniamy:

assessment

Bezpłatna analiza potrzeb

Po uzyskaniu od Państwa niezbędnych danych przygotujemy indywidualnie dostosowaną ofertę oraz dobierzemy odpowiednią instalację fotowoltaiczną.

assignment_ind

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności – chronimy Ciebie i Twoje mienie

library_books

Wiedza i doświadczenie

Zakładanie paneli fotowoltaicznych dla rolników, firm, inwestorów indywidualnych koordynuje elektroenergetyk z doświadczeniem i certyfikatem Urzędu Dozoru Technicznego

add_moderator

Ochrona Twojego mienia

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze – zgodnie z wymogami uzgadniamy projekt Twojej fotowoltaiki z rzeczoznawcą PPOŻ

note

Dokumentacja

W procesie realizacji projektu na instalacje fotowoltaiczne w Suwałkach przygotujemy odpowiednią dokumentację przyłączeniową instalacji fotowoltaicznych do zakładu energetycznego oraz wymaganą do opłat z programu MÓJ PRĄD i CZYSTE POWIETRZE.

hotel

Możesz spać spokojnie

Umowa na montaż fotowoltaiki jest profesjonalnie przygotowana i chroniąca Twoje prawa oraz Twoje mienie od ewentualnych zniszczeń

payment

Wsparcie finansowania

Nasz wieloletni Partner Bank Ochrony Środowiska zapewnia korzystne warunki finansowania inwestycji, obserwujemy też oferty innych banków więc na pewno znajdziemy najlepszą ofertę finansowania dla Twojej inwestycji.

home

Profesjonalny montaż

Dysponujemy profesjonalną ekipą z doświadczonymi dekarzami, znającymi się na swoim rzemiośle więc możesz spać spokojnie. Twój dach w Augustowie z nami jest bezpieczny.

build

Serwis

Panele fotowoltaiczne obejmuje gwarancja nawet do 20 lat – dla naszych klientów oferujemy serwis instalacji 24h/7. Dla użytkowników istniejących instalacji świadczymy dodatkową usługę serwisu ich urządzeń oraz całych instalacji.

Programy Rządowe – MÓJ PRĄD, CZYSTE POWIETRZE, ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Fotowoltaika Augustów – Panele fotowoltaiczne .

Wybór naszej firmy to dla Państwa bezpieczny i profesjonalny montaż fotowoltaiki dla rolników, firm, inwestorów indywidualnych. Oferujemy konkurencyjne oferty na panele fotowoltaiczne w województwie podlaskim.

Jeśli zastanawiasz się czy montaż fotowoltaiki w województwie podlaskim jest opłacalny to możemy rozwiać Twoje wątpliwości! Przy obecnym wsparciu rządowym można uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki z programu Mój Prąd do 5 tys. złotych. Firma Solid Energy Group oferuje montaż paneli fotowoltaicznych na dachu oraz gruncie w zależności od Twoich potrzeb. Zakładając instalacje fotowoltaiczne dla firm, gospodarstw lub inwestorów indywidualnych za każdym razem przeprowadzamy profesjonalny audyt fotowoltaiczny, dzięki któremu zoptymalizujemy Twój zestaw.
Uważasz, że panele fotowoltaiczne w Augustowie to duży koszt? Współpracujemy z renomowanymi dostawcami paneli oraz falowników wśród nich wielu to polscy producenci, który dostarczają wysokiej jakości sprzętów w atrakcyjnej cenie. Ponadto koszt fotowoltaiki w Augustowie można podzielić na wygodne raty podobne do Twoich miesięcznych rachunków za prąd! Firma Solid Energy Group współpracuje z dwoma bankami: BOŚ oraz BGŻ tak, że każdy nasz klient znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie.

Solid Energy Group partnerem Banku Ochrony Środowiska

Pomożemy Ci uzyskać optymalne finansowanie Twoich ekologicznych inwestycji!

Nasi Partnerzy – Fotowoltaika Augustów Panele fotowoltaiczne

Solid Energy Group partnerzy
Solid Energy Group partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy
Solid Energy Group partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy
Solid Energy Group partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy
Solid Energy Group partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy
Solid Energy Group fotowoltaika panele fotowoltiaczne partnerzy

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę w Augustowie ?

account_balance_wallet

Darmowy prąd, czyli oszczędność

Nadwyżki prądu wygenerowanego w okresie letnim, gdy nasłonecznienie jest znacznie większe. Pozwolą zredukować różnicę płatności za energię w okresach mniej nasłonecznionych.

account_balance

Szybki zwrot z inwestycji

Poniesione koszty skutecznie obniża dofinansowanie z programów rządowych. Szacunkowy zwrot z poniesionych nakładów wynosi około 5-7 lat w zależności od lokalizacji oraz powierzchni instalacji fotowoltaicznej.

add_moderator

Bezpieczeństwo

Instalacje fotowoltaiczne są bardzo bezpieczne przez zastosowanie nowoczesnych systemów zabezpieczeń i uziemień. Główną zaletą fotowoltaiki jest jej niezawodność w związku z czym mamy wysoką skuteczność bezobsługowej pracy instalacji.

update

Gwarancja

Wszystkie montowane przez nas instalacje fotowoltaiczne posiadają niezwykle wysoką żywotność, o czym świadczy wieloletnia gwarancja producentów. Wdrażane przez naszą firmę rozwiązania pozwala swobodnie korzystać z instalacji przez kilkadziesiąt lat.

Integracja instalacji i urządzeń domowych

INSTALACJE INTELIGENTNE AUGUSTÓW

Wykonamy kompletne instalacje integracji wszystkich urządzeń w Państwa domu. Zapraszamy do kontaktu na etapie projektowania.

alarm

INTEGRACJA ALARMU

visibility

SYSTEM MONITORINGU

emoji_objects

INTEGRACJA OGRZEWANIA I OŚWIETLENIA

wb_sunny

SOLARNE WIATY GARAŻOWE

Programy Rządowe – MÓJ PRĄD, CZYSTE POWIETRZE, ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Fotowoltaika Panele fotowoltaiczne instalacje inteligentne Ełk

ZASILANIE GWARANTOWANE

Z powodu burzliwych anomalii pogodowych użytkownikom systemu elektroenergetycznego zlokalizowanym z dala od sieci kablowych grożą przerwy w dostawie energii. Można ustrzec się przed zanikami energii i być niezależnym od sytuacji pogodowych. Dlatego oferujemy:

track_changes

Dobór

Świadczymy usługi w zakresie doboru zasilaczy bezprzerwowych tzw. UPS oraz awaryjnych agregatów prądotwórczych.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią jednostkę.

track_changes

Montaż

Dobrane urządzenia zamontujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami z dbałością o najdrobniejsze detale.

track_changes

Serwis

Zapewniamy serwis istniejących zasilaczy i agregatów. Pierwszy serwis zamontonych przez nas urządzeń zawsze w cenie urządzenia!

Programy Rządowe- MÓJ PRĄD, CZYSTE POWIETRZE, ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Fotowoltaika Panele fotowoltaiczne instalacje inteligentne Ełk

ŁADOWARKI DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH AUGUSTÓW

Zajmiemy się całościowym montażem ładowarek do Państwa samochodów elektrycznych.

Przygotujemy ważną dokumentację do zakładu energetycznego.

Wykonamy montaż najważniejszych elementów oraz zasilanie punktu ładowania, a także montaż ładowarki w Państwa garażu podziemnym.

Fotowoltaika Augustów – znajdź nas u siebie

Suwałki

Biłaystok

Białostocka

FAQ najczęściej zadawane pytania – fotowoltaika Augustów panele fotowoltaiczne.

Menu