Instalacje elektryczne Ełk

Ełk, tu wracam! Bezpieczna elektryka w Ełku!

Wykonujemy instalacje elektryczne Ełk

Elektryczne

Teletechniczne

Zasilania obiektów budowlanych

Oświetlania zewnętrznego

Sieci światłowodowych

Odgromowe i przeciw pożarowe

Inteligentne

Sieci energetycznych

Telefoniczne

Nasza Firma oferuje instalacje elektryczne, począwszy od projektu, przez skompletowanie potrzebnych materiałów, do realizacji całego przedsięwzięcia! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową, a zajmiemy się analizą Twoich potrzeb i wykonaniem projektu.

Dlaczego my?

Jesteśmy rodziną z Mazur zajmującą się energetyką od ponad 3 pokoleń. Energetykę mamy we krwi, a naszymi głównymi wartościami są profesjonalizm i skuteczność. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych elektryków, którzy podejmą się realizacji trudnych i czasochłonnych zadań. Dokładność wykonywanej przez nas pracy gwarantuje Wam absolutne bezpieczeństwo i trwałość instalacji!

Realizując zlecenia kierujemy się indywidualnymi potrzebami klienta. Zapewniamy sporządzenie planu instalacji elektrycznej i jego zaimplementowanie, wraz z pomocą wypełnieniu formalności w Zakładach Energetycznych. Pracujemy na terenie całego Ełku, gwarantując wam najbezpieczniejsze i niezawodne instalacje elektryczne!

Integracja instalacji i urządzeń domowych

Oferujemy instalacje elektryczne Ełk

Projektowanie sieci elektrycznych w budynkach mieszkalnych i usługowych

Zabezpieczenie i okresową konserwację sieci elektrycznych

Regularne przeglądy i pomiary wykonywanych instalacji elektrycznych

Dyspozycyjność na terenie całego Ełku

Dbamy o oszczędność i ekologiczne rozwiązania w naszej pracy. Wybierając instalacje elektryczne u nas, macie zagwarantowane bezpieczeństwo i skuteczność. Zadzwońcie do nas, a zaproponujemy wam plan zgodny z waszymi potrzebami. Zajmiemy się zakupem potrzebnego sprzętu i zaimplementowaniem projektu, wraz z pozostawieniem niezbędnej dokumentacji.

Pomagamy również w dopełnieniu potrzebnych formalności w Zakładach Energetycznych.

Instalacje elektryczne Ełk – bezpieczny prąd i oszczędność!

Wasze bezpieczeństwo naszym priorytetem!

W dzisiejszym świecie energia elektryczna jest potrzebna każdemu człowiekowi, ale równie dobrze może być ona zagrożeniem dla jego zdrowia i życia. Przestarzałe i wadliwe instalacje elektryczne mogą doprowadzić do pożaru i dużych strat materialnych, a także zdrowotnych. Z tego powodu należy zadbać o jakość wykonania jak i ostrożność przy naprawianiu instalacji elektrycznych. Niestety większość pożarów jest przez nieostrożność użytkowników. Próba naprawy takiej instalacji może skończyć się tragicznie, jeśli naprawiający nie ma odpowiednich umiejętności i wiedzy co robi.

Z tego też powodu proponujemy państwu naszą pomoc. Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i obszerną znajomością przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dbamy o to, by nasze instalacje były wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Szczególną uwagę przykładamy ochronie przeciwpożarowej i przeciw porażeniowej. Pokładając w nas zaufanie możecie spać spokojnie, z pewnością że wasza sieć elektryczna nie stanowi żadnego zagrożenia!

Potrzebujesz realizacji swojego projektu? Zadzwoń do nas już dziś!

FAQ najczęściej zadawane pytania – instalacje elektryczne Ełk.

Menu