Pompy ciepła i klimatyzacja Ełk

Instalacje pomp ciepła, pomp ciepła z klimatyzacją, i klimatyzacji!

Pompy ciepła i klimatyzacja Ełk – nasza oferta

Projektowanie i montaż pomp ciepła oraz klimatyzacji

Ekologiczne rozwiązania i gwarancję małego zużycia energii elektrycznej

Regularne przeglądy i konserwację zainstalowanych pomp ciepła i/lub klimatyzacji

Dyspozycyjność na terenie całego Ełku

Dbamy o oszczędność i ekologiczne rozwiązania w naszej pracy. Wybierając pompy ciepła i klimatyzację u nas, macie zagwarantowane bezpieczeństwo i skuteczność. Zadzwońcie do nas, a zaproponujemy wam plan zgodny z waszymi potrzebami. Zajmiemy się zakupem potrzebnego sprzętu i zaimplementowaniem projektu, wraz z pozostawieniem niezbędnej dokumentacji.

Dlaczego my?

Jesteśmy rodziną z Mazur zajmującą się energetyką od ponad 3 pokoleń. Nowoczesne rozwiązania mamy we krwi, a naszymi głównymi wartościami są profesjonalizm i skuteczność. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych elektryków oraz monterów, którzy podejmą się realizacji trudnych i czasochłonnych zadań. Dokładność wykonywanej przez nas pracy gwarantuje Wam absolutne bezpieczeństwo i trwałość instalacji!

Realizując zlecenia kierujemy się indywidualnymi potrzebami klienta. Zapewniamy sporządzenie planu instalacji pomp ciepła i/lub klimatyzacji i jego zaimplementowanie. Pracujemy na terenie całego Ełku, gwarantując wam najbezpieczniejsze i niezawodne pompy ciepła i klimatyzacje!

Pytania? Skontaktuj się z nami!

Pompy ciepła i klimatyzacja Ełk. Dlaczego warto?

Mało osób wie, że pompa ciepła może zarówno ogrzewać nasz dom, jak i również ochładzać w zależności od naszych potrzeb. Ponad to większość osób nie zdaje sobie sprawy z efektywności i oszczędności pomp ciepła i klimatyzacji, a jest ona znacząca! Ale jak to w zasadzie działa?

Wykorzystując pompę ciepła, wykorzystuje ona w 80% powietrze z samego budynku, gdzie tylko 20% jest produkowana za pomocą energii elektrycznej. Daje to nam w praktyce 1/5 normalnych kosztów za samo ogrzewanie, które możemy wykorzystać w zimowym sezonie. Latem zaś, po odwróceniu kierunku tłoczenia sprężarki, uzyskujemy oszczędną i efektywną klimatyzację.

Nasza firma zajmuje się instalacją pomp ciepła i klimatyzacji zintegrowanych, jak i oddzielnie, w zależności od Waszych potrzeb. Skontaktujcie się z nami, a sporządzimy plan, potrzebne części i zajmiemy się wszystkimi etapami instalacji!

Potrzebujesz pomp ciepła lub klimatyzacji? Zadzwoń do nas już dziś!

FAQ najczęściej zadawane pytania – pompy ciepła i klimatyzacja Ełk.

Menu